قیمت فقط ۲۲۰,۰۰۰ تومان

وضعیت : موجود = چاپ دوم
خرید نسخه چاپی کتاب یافتن آزادی- هری و مگان و تشکیل یک خانواده سلطنتی مدرن.

قیمت روی جلد ۲۲۰هزارتومان
هزینه ارسال پستی: ۳۰هزارتومان

 هم اکنون خرید کنید: 

موجود نیست

مشخصات کتاب

نویسنده: امید اسکوبی و کارولین دوراند
مترجم: زینب(لیلی) خواجه زاده
چاپ اول تهران ۱۴۰۰ – ۵۰۰ نسخه
چاپ دوم تهران ۱۴۰۰ – ۵۰۰ نسخه
تعداد صفحات: ۳۷۶ص – چاپ قشقایی.
شماره نشر: ۲۳۴
شابک: ۰-۸۳-۷۴۷۱-۶۲۲-۹۷۸
انتشارات مهراندیش

در مورد کتاب

شکی نیست که عملکرد خانوادۀ سلطنتی بریتانیا بر مرگ تراژیک شاهدخت دایانا، نقش داشت. شاهزاده هری، پسر دوم دایانا، معتقد است جان همسرش، مگان مارکل نیز مانند جان مادرش در خطر است. این کتاب ضمن پرداختن به ماجرای آشنایی هری و همسرش به مسائلی میپردازد که باعث شد آنها فرار را بر قرار ترجیح دهند. امید اسکوبی نویسندۀ اصلی کتاب که از خبرنگاران سلطنتی نزدیک به هری و مگان است.

با همکاری کارولین دوراند، خبرنگار دیگر سلطنتی، سعی دارد تا با اشاره به واقعیت زندگی این زوج، دلیل خروجشان از انگلستان را توضیح دهد. کتاب یافتن آزادی معتبرترین بیوگرافی مگان مارکل است. نوشتن بیوگرافی در خانوادۀ سلطنتی ممنوع است. بنابراین مگان مارکل در ابتدا هرگونه همکاری با امید اسکوبی را انکار کرد اما او در یکی از دادگاههایش اعتراف کرد که در نوشتن کتاب بیوگرافیاش نقش داشته است.

مروی بر فصل های کتاب

کتاب حاضر در ۲۴ فصل به نام‌های زیرنوشته شده است:

 • ۱ .لندن فرامیخواندت!
  ۲ .وقتی هری’ مگان را مالقات کرد
  ۳ .عاشقانهای در طبیعت
  ۴ .برمال شدن راز برای جهانیان
  ۵ .ایستادگی یک شاهزاده
  ۶ .شوک فرهنگی
  ۷ .توفانهای گرمسیری
  ۸ .صدای مخالفتها
  ۹ .بووم!
  ۱۰ .بدرود تورنتو
  ۱۱ .چهار شگفتانگیز
  ۱۲ .مشکلی به نام سامانتا
  ۱۳ .بحران توماس مارکل
  ۱۴ .کنارم باش
  ۱۵ .معرفی ساسکسها
  ۱۶ .راز را فاش نکن
  ۱۷ .دوشس متفاوت
  ۱۸ .برادران جدا شدند
  ۱۹ .آشیانه کردن در وینزر
  ۲۰ .خوشامدی آرچی
  ۲۱ .حساب کاربری رویال ساسکس
  ۲۲ .نیمه سلطنتی، نیمه غیرسلطنتی
  ۲۳ .جلسه خانوادگی
  ۲۴ .یافتن آزادی

 

دربارۀ نویسنده
امید اسکوبی نویسندۀ ساکن لندن است که به عنوان ویراستار بخش سلطنتی هایپر بازار مشغول به کار است و با ایبیسی نیوز نیز همکاری میکند. او کارشناس برنامۀ صبح بهخیر امریکا نیز هست. امید میزبان پادکست پرطرفدار هیرپاد نیز میباشد. او یکی از خبرنگارانی است که بهطور رسمی به پوشش اخبار جوانان سلطنتی انگلیس میپردازد. و آنها را در تورهایشان همراهی میکند. اسکوبی دسترسی قوی به فعالیتهای جهانی ساسکسها دارد.

امید اسکوبی فعالیتش را در بخش خانوادۀ سلطنتی بریتانیا در روزنامۀ آسویکلی اروپا شروع کرد و دانشآموختۀ خبرنگاری در دانشگاه هنرهای لندن است. کارولینا دوراند تهیهکننده و نویسنده است. او نزدیک به دو دهه اخبار کاخهای باکینگهام، کلارنس هاوس و کنزینگتون را پوشش داده است. کارولین در طول این دو دهه، مصاحبههای متعددی با اعضای خانوادۀ سلطنتی ازجمله شاهزاده هری انجام داده است. و با بخش سلطنتی رسانههای مختلف انگلیسی و آمریکایی ازجمله ا،ُ مجلۀ اپرا و مجلۀ اله کارکرده است. کارولین مدرک کارشناسیاش را از دانشگاه کلگیت و مدرک کارشناسیارشدش را از دانشگاه کلمبیا دریافت کرده است.

دربارۀ مترجم
زینب خواجه زاده حدود چهار سال است که به همراه خواهرش مینا خواجه زاده، در یک مجلۀ اینستاگرامی پرطرفدار به نام رویال فمیلی استایل به انتشار حواشی مربوط به جوانان سلطنتی انگلیس ازجمله هری و مگان میپردازد. آنها در این مجله روایاتی خواندنی را از تاریخ سلطنت بریتانیا ارائه میدهند.

این کتاب ضمن پرداختن با ماجرای آشنایی هری و همسرش به مسائلی می پردازد که باعث شد آن ها مسیر زندگی خود را تغییر دهند

کتاب یافتن آزادی – finding freedom

کلمات کلیدی: یافتن آزادی، امید اسکوبی، هری و مگان، درجستجوی آزادی، خرید کتاب یافتن آزادی، ارسال رایگان، کتاب یافتن آزادی اثر امید اسکوبی، یافتن آزادی هری و مگان و تشکیل یک خانوادۀ سلطنتی مدرن، فروشگاه اینترنتی، ترجمه به زبان فارسی، زینب خواجه زاده، 

خرید نسخه الکترونیکی این کتاب به زبان اصلی :  اینجا کلیک کنید

خرید نسخه الکترونیکی از فیدیبو

برای خرید این کتاب روی دکمه سبز رنگ خرید کلیک کنید

درحال حاضر موجود نیست

کتاب یافتن آزادی