قیمت فقط ۸۲,۰۰۰ تومان

وضعیت : منتشر شده – ناموجود
خرید نسخه چاپی کتاب راهنمای مادران امروزیThe Modern Motheer’s HandBook

هزینه ارسال پستی: ۳۰هزارتومان

 هم اکنون خرید کنید: 

درحال حاضر موجود نیست

مشخصات کتاب

مترجم: مینا خواجه زاده
چاپ اول تهران ۱۴۰۱ – ۵۰۰ نسخه
تعداد صفحات: ۸۶ص – چاپ قشقایی.
شماره نشر: ۳۰۶
شابک: ۶-۶۶-۷۸۴۷-۶۲۲-۹۷۸
انتشارات مهراندیش

در مورد کتاب

به جرئت می‌توان گفت هر زنی که قصد دارد مادر بودن را تجربه کند، خوب است کتابچۀ راهنمای مادران امروزی را بخواند. این کتاب یک کتاب روانشناسی پیچیده نیست؛ بلکه کتابی است که مانند یک مادربزرگ دانای مدرنراهبردهای کاربردی پرورش فرزند را به شما می‌آموزد. خواندن این کتاب حدوداً ۶۰دقیقه طول میکشد، اما به شما یاد میدهد چگونه فرزندتان را بخوابانید؛ چگونه او را به خوردن غذاهای سالم علاقه‌مند کنید؛ چگونه او را عاشق مطالعه کنید؛ چگونه به او رفتار مناسب را یاد بدهید؛ چگونه او را یاری دهید تا در مدرسه عملکرد خوبی داشته باشد و چگونه در نوجوانی هوشمندانه تصمیم بگیرد.

دربارۀ نویسنده

نویسندۀ این کتاب مایل است ناشناس باقی بماند. او کارشناس ارشد آموزش از دانشگاه بوستون آمریکا است. وی با اتکا به رشتۀ تحصیلی، مطالعۀ مقالات و کتابهای به‌روز درزمینۀ آموزش و فرزندپروری و تجربیات شخصی‌اش این کتاب را نوشته است.

دربارۀ مترجم

مینا خواجه‌زاده، کارشناس ارشد مهندسی مواد است. از او پیشتر کتابی تحت عنوان آداب معاشرت کاربردی منتشر شده است. به‌علاوه در ترجمۀ کتاب یافتن آزادی، هری و مگان و تشکیل یک خانوادۀ سلطنتی مدرن نیز همکاری کرده است. وی چند سالیست که به‌عنوان مترجم در یک مجلۀ اینستاگرامی فعالیت می‌کند.

کتاب راهنمای مادران امروزی – The Modern Motheer’s HandBook

کلمات کلیدی: فزرند شاد، مادران امروزی، فرزند باهوش، فزرندان سالم، خرید کتاب مادران امروزی، ارسال پستی، فروشگاه اینترنتی، ترجمه به زبان فارسی، مینا خواجه زاده، 

برای خرید این کتاب روی دکمه سبز رنگ خرید کلیک کنید

درحال حاضر موجود نیست